Головна » Навчальний заклад » Інформація про заклад


Адміністрація
 
Інформація про заклад
Коротко про історію школи ... 
На початку ХХ століття для дітей залізничників було організовано початкову школу. Орендоване невелике приміщення знаходилось за залізничним переїздом. При школі існував інтернат, де жили діти з найближчих лінійних станцій (Крути, Плиски і інші). Школа була однокомплектною, навчалось 50-60 учнів, працювало 4 вчителі разом з завідувачем. Вивчались такі науки як арифметика, граматика, а також "Закон божий". На утримання школи виділялись мізерні кошти. 
У 1926 р. школу було переіменовано у ФЗШ (фабрично-заводська семирічна школа). При школі були обладнані столярна й слюсарна майстерні, діти також вчились переплітати книжки, моделювати. В 30-х роках школі було передано будинок, який знаходився на території сучасного машинобудівного заводу, пізніше було перенесено на територію нашої школи. В цьому приміщенні знаходився шкільний інтернат. 
В школі навчалися діти 8-16 років, які проживали біля станції Ніжин, вул. Шевченка, хут. Василенка, Вокзальної слобідки, Нечвалівки. Це були діти залізничників, робітників олійжиркомбінату. 
Школа була підпорядкована Народному комісаріату шляхів сполучення. До 1934 р. школа залишалася семирічною. Згідно Постанови від 16 травня 1934 р. " Про структуру початкової і середньої школи в СРСР", яка встановлювала типи загальноосвітніх шкіл, школа стала десятирічкою. Школа мала назву: "Ніжинська залізнична середня школа №24 при станції Ніжин Південно-Західної залізничної дороги Чернігівської області". Перший випуск відбувся в 1937 році. У 1939 році було побудоване двоповерхове приміщення школи, яке збереглося до цього часу. Першим директором школи був Переверзєв С.Г. (1908 р.) З 1998 по 2015 рік школу очолював директор Герасименко Василь Петрович. З 2015 року директором школи є Рибак Володимир Петрович.
Більше фотографій з історії школи можна переглянути у фотогалереї. 
 
 
 
Директор школи: Рибак Володимир Петрович
ЗДНВР: Іващенко Наталія Миколаївна
ЗДВР: Шендрик Світлана Миколаївна
Практичний психолог школи: Герасименко Галина Анатоліївна 
Секретар: Кот Надія Павлівна
Медична сестра: Северин Земфіра Оруджаліївна
Завгосп: Заводовський Олександр Володимирович
вул. Шевченка, 103, м.Ніжин,
Чернігівська обл., 16610
(04631)3-16-51
zosh9-nizhyn@yandex.ua
від станції Вокзал до станції Афганець 
автобусом №3, 9, 7, 9А, 16
Карта проїзду:
Переглянути збільшену карту
 
 
Якщо ви хочете задати запитання адміністрації школи, звернутися до вчителів школи - перейдіть за посиланням і заповніть форму. 
Відеоролик підготовлений для Національного проекту "Відкритий світ"