Призери ІІ (міського) етапу олімпіад 
з базових дисциплін 
2014-2015 н.р.
 
 

№ п/п

П.І. учня

Клас

Місце

Вчитель-тренер

Українська мова

1.

Крик Юлія

9-Б

ІІ

Іващенко Н.І.

Біологія

2.

Самойленко Аліна

11

ІІІ

Силка О.І.

Географія

3.

Черевко Ольга

9-Б

ІІІ

Кобернюк Л.П.

Фізика

4.

Дудка Геннадій

9-А

ІІ

Рибак В.П.

Астрономія

5.

Яременко Борис

9-А

ІІ

Рибак В.П.

Хімія

6.

Литвинець І.

7

ІІІ

Кудіна Л.А.

7.

Стельникович Катерина

8-А

ІІ

Кудіна Л.А.

8.

Лавська Валерія

9-Б

ІІІ

Кудіна Л.А.

9.

Яременко Борис

10

ІІ

Кудіна Л.А.

Інформаційні технології

10.

Андрієнко Валерія

10

ІІ

Сердюк А.А.

Англійська мова

11.

Крик Юлія

9-Б

ІІІ

Драчук В.І.

Історія

12.

Черевко Ольга

9-Б

ІІ

Андрущенко Л.М.

13.

Андрієнко Валерія

10

І

Цинковська М.О.

Російська мова та література

14.

Самойленко Аліна

11

ІІІ

Савченко В.Г.

 
Призери конкурсів, турнірів, змагань
2014-2015 н.р.
Турнір "Юний біолог" - І місце (учитель Силка О.І.).
Конкурс знавців української мови ім. П.Яцика - Примушко Софія (6-Б клас) - ІІІ місце (учитель Назаренко К.В.),
Крик Юлія (9-Б клас) - ІІ місце (учитель Іващенко Н.І.),
Кутик Денис (8-А клас) - ІІ місце (учитель Гулак Л.М.),
Галько Владислава (10 клас) - ІІ місце (учитель Іващенко Н.І.),
Самойленко Аліна (11 клас) - ІІІ місце (учитель Кот В.Г.).
Мовно-літературний конкурс ім. Т.Шевченка - Дубок Ольга (6-Б клас) - ІІ місце (учитель Назаренко К.В.),
Прокопенко Анна (7 клас) - ІІІ місце (учитель Назаренко К.В.),
Штепура Аліна (8-А клас) - ІІ місце (учитель Гулак Л.М.).
Всеукраїнський конкурс учнівської творчості "Об'єднаймося ж, брати мої ..." - Андрієнко Валерія (10 клас) - ІІІ місце (учитель Цинковська М.О.).
Міські змагання зі спортивного орієнтування - І місце.
Спартакіада з легкої атлетики - І місце (учителі: Дейнега Т.А., Гриненко В.М.).
Міські змагання з футболу - І місце (учителі: Дейнега Т.А., Гриненко В.М.).
Міський етап конкурсу учнівської комп'ютерної творчості - Андрієнко Валерія (10 клас) - І місце (учитель Сердюк А.А.), Шингірій Микола (3-А клас) - ІІ місце (учитель Сердюк А.А.).
ОБЛАСНИЙ етап конкурсу учнівської комп'ютерної творчості - Андрієнко Валерія (10 клас) - Диплом І ступеня (учитель Сердюк А.А.), Шингірій Микола (3-А клас) - Диплом І ступеня (учитель Сердюк А.А.).