Проект Європейського Союзу та

Програма Розвитку Організації Об’єднаних Націй

«Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»

(ЄС/ПРООН МРГ - 3) у м. Ніжині

 

Посібник з комунікацій та забезпечення наочностей. Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (МРГ)

(розмір: 1, 89 МБ формат: pdf)

Статут ГО "Однодумці" Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №9

(розмір:  124 KБ формат: doc )

Керівні органи Громадської організації

«Однодумці Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №9»

п/п

Прізвище, ім’я,

по-батькові

Посада в керівному органі

1.

Сребранець Віктор Валентинович

Голова Ради

ГО «Однодумці»,

тел.: 0667904390

2.

Черняк Оксана Григорівна

Заступник Голови Ради

ГО «Однодумці»

3.

Герасименко Людмила Михайлівна

Відповідальний секретар Ради

ГО «Однодумці»

0673992093

еmail: 3992093@gmail.com

4.

Петриченко Наталія Григорівна

Член Ради ГО «Однодумці»

5.

Андрущенко Тетяна В’ячеславівна

Член Ради ГО «Однодумці»

Ревізійна комісія Громадської організації

«Однодумці Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №9»

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Посада в керівному органі

1.

Кошель Ольга Борисівна

 

Голова Ревізійної комісії

2.

Скрипець Оксана Миколаївна

 

Член Ревізійної комісії

3.

Стельникович Ганна Сергіївна

 

Член Ревізійної комісії

 

Інформація

щодо реалізації Проекту Європейського Союзу та Програми Розвитку Організації Об’єднаних Націй «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (ЄС/ПРООН МРГ - 3) у м. Ніжині

Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» започатковано в Україні у вересні 2007 року. Проект має на меті сприяти сталому соціально-економічному розвитку на місцевому рівні шляхом підтримки та спів-фінансування громадських ініціатив у всіх областях України. В основі Проекту лежить підхід «розвиток, орієнтований на громаду». Він передбачає, що місцеві громади, органи місцевої виконавчої влади та самоврядування спільно визначатимуть пріоритети розвитку своїх території, спільно плануватимуть та реалізовуватимуть заходи для забезпечення сталого розвитку свого села,селища чи міста. Ініціатива фінансується Європейською Комісією в рамках програми технічної допомоги ЄС та співфінансується і впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні, за підтримки Уряду України.

З 1 квітня 2014 року в Україні впроваджується Третя фаза Проекту, участь у якій можуть брати міста з чисельністю населення від 10 до 150 тис. Від Чернігівської області для участі у Проекті надійшло 6 заявок, за результатами конкурсного відбору з них було відібрано два - Ніжин та Прилуки. Усього по Україні у Проекті беруть участь 23 міста.

У травні 2015 року між Ніжинською міською радою та Програмою розвитку Організацій Об'єднаних Націй було підписано Угоду про Партнерство, яка діятиме до грудня 2017 року.

Умови співфінансування:

ПРООН – 50% але не більше 10 000 $ на один мікропроект;

МІСТО – 45%;

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ – не менше 5%.

         Регіональний кординатор Проекту ПРООН/МРГ-ІІІ в Чернігівській області Подколзіна Ніна Іванівна.

         У Ніжині для участі у Проекті в 2015 році відібрано п’ять ОСББ та дві громадські організації: ОСББ «Мрія», ОСББ «Співзвуччя», ОСББ «Наш дім», ОСББ «Едем», ОСББ «Чирвине», ГО «Однодумці Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №9» та ГО «Піклувальна рада Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 «ПОРАДА».

ГО «Однодумці Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №9» спільно з адміністрацією школи, батьківським комітетом визначили ряд пріоритетних завдань, що стосуються енергозбереження та капітального ремонту будівлі ЗОШ №9 і підготувала мікропроект: «Капітальний ремонт: заміна вікон та влаштування вхідного вузла ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 м. Ніжин, вул. Шевченка, 103 Чернігівської області».

         На замовлення Управління освіти Ніжинської міської ради виготовлено проектно-кошторисну документацію по цьому об’єкту.

         09 жовтня 2015 р. в газеті «Вісті» було розміщено оголошення про запрошення до участі в конкурсі на виконання робіт по проекту «Капітальний ремонт: заміна вікон та влаштування вхідного вузла ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 м. Ніжин, вул. Шевченка, 103 Чернігівської області» та 26 жовтня 2015 р. Тендерним комітетом визначено підрядника, який буде здійснювати виконання будівельних робіт на даному об’єкті, інженера з технагляду і авторський нагляд.

         ГО «Однодумці Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №9» підготувала мікропроектну пропозицію і надала регіональному координатору проекту в Чернігівській області Подколзіній Ніні Іванівні, з метою затвердження даного проекту інженерами ЄС/ПРООН.

         Відповідно до затвердженої проектно-кошторисної документації загальна вартість робіт і матеріалів складає 270 066,00 грн. в т.ч. сума внеску:

ПРООН/МРГ – 202 249,00 грн;

Ніжинської міської ради – 54 314,00 грн;

членів ГО і батьківського колективу – 13 503,00 грн.

Після затвердження мікропроектної пропозиції ЄС/ПРООН і підписання угоди про співпрацю між ГО «Однодумці Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №9» та ЄС/ПРООН підрядник зможе розпочати роботи на об’єкті будівництва.