Головна » 2016 » Листопад » 02
Halloween 2016

28 жовтня відбулося свято  Хеллоувін  серед  учнів 8-11 класів. То ж  у школі в цей день було весело. Свято складалося з двох частин:

1 частина – конкурс «Найкраща відьма»;

2 частина – тематична вечірка.

У конкурсі брали участь: Сребранець Аліна (8-А), Гуменчук Володимир (8-Б), Нечваль Юлія (9), Барило Романна (10). Всі учасники були добре підготовлені. Місця розподілилися: І місце – Сребранець Аліна, Нечваль Юлія; ІІ місце – Гуменчук Володимир, ІІІ місце – Барило Романна.

Гості мали з’явитися у відповідному дрес-коді стосовно тематики вечірки. Найкраще костюмовані були нагороджені відповідними призами та грамотами. В номінації «Найкращий костюм» нагородили: Нестеренко Андрій (8-А), Сребранець Аліна (8-А).  Поза конкурсом була нагороджена маленька дівчинка, яка завітала на наше свято.

Для когось Хелловін – це можливість стати казковим чудернацьким створінням і повеселитися з друзями. А хтось вважає, що це – «диявольське святкування, яке не повинне з'являтись у лексиконі українців». Що ж, у кожного своя думка на цей рахунок. Звичайно, ми повинні перш за все  дотримуватись власних традицій, але потрібно поважати й інші культури. Інакше нам не стати частиною світової спільноти, до якої ми так прагнемо. А коли ми навчимося адекватно сприймати інші культури, зможемо поділитися зі світом і своїми звичаями та традиціями. Головне, щоб цей процес відбувався без упереджень та забобонів. 

Фотографії проведеного свята


Просмотров: 278 | Добавил: Алушта | Дата: 02.11.2016 | Коментарів (0) ЧИТАТИ ДАЛІ»

Місячник національно-патріотичного виховання

З метою забезпечення повноцінного розвитку дітей, як свідомих,  гідних громадян українського суспільства та формування в них патріотичної свідомості, відповідно до річного плану роботи школи  з 03 по 28 жовтня було проведено місячник національно-патріотичного виховання. В рамках цього місячника була проведена загальношкільна  лінійка  “Моя Батьківщина – Україна“, організована класним керівником Кот В.Г. та 7-А класом, класні керівники 1-х класів провели виховні  години на тему: “Я, ти, він, вона – разом дружна ми сім’я”, відбулись години спілкування та презентація проектів серед учнів 5-6 их класів “Ми-діти твої, Україно”,  класні керівники 8-9 их класів проводили діалоги національно-патріотичного спрямування на тему: «Ми - рівні, ми – різні». Серед учнів 1-х класів (класоводи Бойко Т.М. та Федорець Ю.О.) педагогом-організатором Янголь Я.О. та вчителем музики та хореографії Квоки О.А., було організовано загальношкільне свято "Посвята першокласників в Козачата.

З 24 по 28 жовтня в Ніжинський ЗОШ І-ІІІ ст. № 9 проводились заходи приурочені  72 –ій річниці звільнення України від німецько-фашистських загарбників. З цієї нагоди класні керівники 1-9 класів разом зі своїми учнями провели уроки  мужності та класні години. Учні молодшої ланки проникли всім серцем у  цей незвичний урок тема якої, «Народ пам’ятає, народ славить». Також хочеться відзначити класних керівників 5-7 класів. На уроці мужності, який проходив під гаслом: «Ті дні у пам’яті народній» діти дізнались багато цікавої інформації , переглянули фільм про  визволення та тактики, які використовувались для звільнення України. Урок мужності провів також 9 клас (класний керівник Силка О.І.), підготувавши презентацію «Мої герої – земляки». Діти уважно переглядали презентацію, шанобливо ставилися до виступаючих, уважно слухали розповідь про те як відбувалось визволення України. В кінці дітям ставилися запитання, на які вони дуже активно і правильно відповідали. Проведена загальношкільна лінійка присвячена 72 –ій річниці звільнення України від німецько-фашистських загарбників учнями 7-Б класу, класним керівником якого є Борисовець К.Г.

Фотографії заходів


Просмотров: 618 | Добавил: Алушта | Дата: 02.11.2016 | Коментарів (0) ЧИТАТИ ДАЛІ»

Щедра осінь, золота осінь...

Щедра осінь, золота осінь...

Ще недавно в небі синім 
Пролітали журавлі. 
А сьогодні в безгомінні 
Ходить осінь по землі. 

Ніби сонцем вщерть налиті 
На гілках висять плоди, 
У багрянім жовтім листі 
Мріють веснами сади. 

І від краю і до краю, 
Від двора і до двора 
Золотого урожаю 
Знов до нас прийшла пора. 
                                    (О. Бродський )
 

    З 17 по 21 жовтня, у Ніжинський ЗОШ І-ІІІ ст.№9 відбулась виставка дитячих поробок з природного матеріалу  та  осінніх плодів учнів 1-7 класів. Діти підготували композиції до дитячих казок,  намагалися передати красу щедрої осені та залюбки ділилися один з одним своїми ідеями про те, як саме вони робили свої вироби. Виставку відвідали батьки, учні, вчителі.

Фотографії робіт

 


Просмотров: 281 | Добавил: Алушта | Дата: 02.11.2016 | Коментарів (0) ЧИТАТИ ДАЛІ»