Головна » 2016 » Листопад » 15
Олімпійський урок 2016

10 листопада в школі відбувся Олімпійський урок, який для учнів 6-А класу провела  Шелкова Олександра Миколаївна, головний спеціаліст відділення НОК України в Чернігівській області. Перед дітьми виступив Лифар Ігор Юрійович, директор обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Учні, які продемонстрували знання в галузі фізичної культури та спорту,  нагороджені призами. На згадку про зустріч було зроблено фото. 

Також в спортивному залі школи пройшов міський захід «Олімпійський урок»  для  учнівських команд міста. Серед членів журі – Лифар Ігор Юрійович, директор обласного центру фізичного здоров»я населення «Спорт для всіх», Саченко Ігор Валентинович, заступник директора.

             Приємно відмітити, що переможцями «Олімпійського уроку» стала команда нашої школи. Вітаємо!!!


Просмотров: 371 | Добавил: Алушта | Дата: 15.11.2016 | Коментарів (0) ЧИТАТИ ДАЛІ»

До відома батьків, громадськості

Згідно протоколу №20 засідання постійної комісії міської ради з питань соціального захисту населення, освіти, охорони здоров'я, культури, сім'ї та молоді, фізичної культури і спорту від 25.02.2016 р. "Про фінансування з бюджету міста видатків та утримання комунальних закладів освіти міста, врегулювання питання збору та використання добровільних внесків батьків в закладах освіти міста" навчальний заклад зобов'язується оприлюднювати на шкільному сайті загальну суму батьківських внесків щомісячно - з 01.09.2016 р. на кінець кожного місяця 2016 року. 

Тому було створено розділ на сайті "До відома батьків, громадськості" де буде висвітлюватися дана інформація.


Просмотров: 308 | Добавил: Алушта | Дата: 15.11.2016 | Коментарів (0) ЧИТАТИ ДАЛІ»