Головна » 2016 » Грудень » 09
Посвята в п'ятикласники

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18 листопада відбулося традиційне свято – посвята в п’ятикласники. У святково прибраній актовій залі учні 5-класів, учителі, батьки. Лунає музика і на сцені 58 нинішніх п’ятикласників. Про кожного з них теплі слова сказали ведучі свята – Безручко Таїсія та Медвідь Владислав (учні 7-Б класу). Хвилювалися і класні керівники 5- А та 5- Б ( Мохир В.В. та Павлюк К.В), адже це їх перші класні колективи. Та вихованці їх не підвели. Дзвінко розповідали про себе, хором співали пісні «Чарівниця осінь», гімн Козацької Ради «Веселкова», та фінальну пісню «Круто ти попав в 5 клас», сміливо пройшли екзамен на кмітливість. Також учнів привітала Королева знань (учениця 9-го класу Калюжна Дарія) та вручила символічний ключ до Країни знань. Привітати іменників завітала маленька зірочка Івченко Марія (учениця 1 – А класу) з піснею «Мама»

Урочисто прозвучала клятва п’ятикласників. Традиційно зі словами привітання до учнів звернувся директор школи (Рибак В.П.). Після чого учні із задоволенням отримали Посвідчення п’ятикласника. П’ятикласники запевнили, що будуть хорошими учнями своєї рідної школи №9, продовжуватимуть хороші традиції, які тут живуть, дбатимуть про її добре ім’я.

Фотозвіт


Просмотров: 428 | Добавил: Алушта | Дата: 09.12.2016 | Коментарів (0) ЧИТАТИ ДАЛІ»

Зустріч з письменницею

       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 грудня в актовому залі школи відбулася зустріч учнів 2-4 класів з дитячою письменницею Тетяною Пакалюк, твори якої полюбляють не тільки діти, а й їхні батьки, педагоги. Тетяна  Іванівна пише на злободенні, актуальні теми, такі як толерантність, патріотизм, комп’ютерні ігри. Засобами художнього слова авторка виховує читачів, несе в їхні душі добро, вчить бути людяними, чесними і справедливими.

        На зустрічі Т.І.Пакалюк презентувала свій новий твір – «Гей, рудий веснянкуватий!» і відповіла на всі питання, які цікавили малечу.


Просмотров: 436 | Добавил: Алушта | Дата: 09.12.2016 | Коментарів (0) ЧИТАТИ ДАЛІ»