Головна » 2016 » Грудень » 28
Новий Рік 2017

26-27 грудня для учнів 1-7 класів проводилися новорічні ранки. Усі діти отримали масу задоволення та позитивних емоцій. Під ялинкою школярі знайшли солодкі подарунки від Діда Мороза та Снігуроньки.

Учні молодших класів побачили цікаву новорічну казку, яку їм приготували учні 5-9 класів, вчитель хореографії - Квока О.А., вчитель музики - Євтух Л.С. та педагог-організатор – Янголь Я.О.

Фотозвіт


Просмотров: 380 | Добавил: Алушта | Дата: 28.12.2016 | Коментарів (0) ЧИТАТИ ДАЛІ»

День Збройних Сил України

Напередодні Дня Збройних Сил України учні 2-4 класів підтримали акцію «Оберіг для солдата». У складний для нашої країни час тисячі українських чоловіків залишили родини, свої мирні заняття заради повернення миру і спокою в кожен дім. Найменше, що ми можемо зробити для них, — передати теплі та зворушливі слова підтримки. Учні виготовляли ангелів, де на кожному— слова вдячності, побажання миру та перемоги та якнайшвидшого повернення додому. Також учні 4 класів виготовляли невеличкі танки, зроблені  з любов’ю. Любі солдати, хай ангели Вас оберігають! Рада учнівського самоврядування  виготовили вітальну листівку до  Дня Збройних Сил України. 9 грудня— в нашій школі відбулися спортивні змагання присвяченні Дню Збройних Сил України. У змаганні взяли участь учні 5– 6 класів. Були проведені різноманітні конкурси, на яких учні проявили себе мужніми, спритними, витривалими, справжніми козаками і захисниками. Перемогу здобула команда 6-А класу. Всі учасники були нагородженні грамотами та солодкими призами.

Фотозвіт


Просмотров: 415 | Добавил: Алушта | Дата: 28.12.2016 | Коментарів (0) ЧИТАТИ ДАЛІ»