Головна » 2019 » Травень » 13
Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

З метою проведення роз’яснювальних заходів серед підростаючого покоління щодо дотримання ними правил безпечної поведінки й набуття навичок дій в разі виникнення надзвичайної ситуацій різного характеру у ЗОШ №9  з 15  квітня по 19 квітня був проведений тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

Учні 1-Б класу (класовод: Чмихун Л.В.) відвідали 16 державну пожежно-рятувальну частину нашого міста. Під час екскурсії діти мали змогу ознайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити уявлення про роботу пожежників, про способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення.

Cтарший пожежний рятувальник пожежної частини розповів, як оперативно-рятувальні загони реагують на сигнал тривоги, як від їх швидкості і злагоджених дій залежить життя людей. Звернув увагу на причини виникнення пожеж та їх запобігання, розповів як правильно діяти у разі пожежі.

Після побаченого і почутого кожна дитина глибше зрозуміла важливість та героїчність професії пожежника.

Вчителем Янголь Я.О. проведено виховні години: «Безпечний відпочинок на природі» для учнів 7-Б класу, де діти мали змогу ще раз згадати правила поведінки відпочинку на природі; для  учнів 2-А класу –«Подорож до супермаркету. Шкідливі та корисні продукти», де завітали юні актори (4-А клас) з цікавою казкою.

Учнівським самоврядуванням організовано гру-квест «Ми за здоровий спосіб життя» для учнів 6-Б класу та фотофлешмоб « Ми проти війни».

На  уроці основ здоров’я у 9-х класах (Силка О.І.) з метою попередження випадків травматизму серед учнів було проведено практичний  інтенсив «Допоможи другу» на знання правил надання першої долікарської допомоги. Медична сестра Пушкарська О.В. розповіла та показала на практиці правила надання першої допомоги при різних нещасних випадках. Діти віднеслись дуже серйозно до заняття та активно приймали участь, намагаючись запам’ятати основні правила надання першої медичної допомоги.

Сьогодні, навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє. Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у певній ситуації.


Просмотров: 172 | Добавил: Алушта | Дата: 13.05.2019 | Коментарів (0) ЧИТАТИ ДАЛІ»