Головна » 2018 » Березень » 28 » День самоврядування
10:32
День самоврядування

21 березня 2018 року у нашій школі відбувся  День учнівського самоврядування. Старшокласники побували у ролі учителів, класних керівників та адміністрації школи. Виконуючи свої обов’язки, учні відчули наскільки відповідальна та нелегка вчительська праця.

Робочий день розпочався з апаратної наради. Цього дня директором школи була голова ради старшокласників – Калюжна Дар’я, яка зранку зустрічала учнів та учителів привітною посмішкою. Виконуючи функціональні обов’язки директора школи, ознайомила представників ради старшокласників із планом Дня самоврядування. Програма дня була насиченою та цікавою.

Адміністрація школи – Нечваль Юлія (заступник директора з виховної роботи), Регеша Марина, Костянко В. (заступники директора з навчально-виховної роботи), Котляров Назар (заступник директора з дисципліни та порядку), Примушко С. (голова центру навчання) провели «Рейд» урок, виявивши відсутніх учнів. Також впродовж усього дня відвідували уроки, контролювали навчально-виховний процес та порядок у школі. Секретарем школи став – Парасюк Віктор, а нова медсестра школи – Андрущенко Ольга.

Також для початкової ланки діяли «Веселі перерви», організовані учнями 8-А класу Скрипцем В. та Мусійченко А. Безручко Т., Мозгова В., Бережна В., Тер-Мкртчан М. та Сребранець А. провели різноманітні заходи (ігри, загадки, цікаві факти , ребуси) для учнів 5-7 класів. Вихователями ГПД були – Вовк І. (7-Б), Тихонова Вероніка (9-Б), Пономаренко Ю. (8-А), Касаховська Н. (10), Нетреба К. (9-А), Касаховська А. (9-А), Дмитрук А. (7-Б).

 Учениця 11 – класу (Барило Романна) спробувала взяти на себе роль педагога-організатора. В рамках тижня профілактики правопорушень провела для учнів 3-А класу гру –подорож «Подорож казкових героїв у країну Права». Малеча подорожувала 3-ма станціями, на яких розглядали різні ситуації з їх улюблених казок, захищали права казкових героїв та осуджували тих казкових героїв, які не виконували свої обов’язки. Серед школярів 7-9 класів організувала інформаційні хвилинки «Юридична відповідальність неповнолітніх».

         Адміністрація в кінці дня зібрала оперативну нараду для учителів-учнів, де діти та новопризначені класні керівники прозвітували про проведені виховні години та День учнівського самоврядування.

Цей день приніс багато позитивних вражень та емоцій для учнів та учителів, адже кожен зміг проявити себе в улюбленій справі.

Фотозвіт

Переглядів: 148 | Додав: Алушта | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar