Головна » 2018 » Січень » 25 » День Соборності
13:47
День Соборності

День 22 січня 1919 року увійшов до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України.

22 січня в школі відбулися заходи, які пройшли під знаком єднання українського народу та під загальним гаслом «Єдина і неподільна Україна».

У школі з 22.01-26.01.18 р. діяла загальношкільна виставка малюнків «Я люблю Україну» , яку підготували учні 5-6 –х класів під керівництвом вчителя образотворчого мистецтва (Алєксєєва О.М.), учнівським самоврядуванням (Білобловська В., Дядечко Т. та Москотіна А.( 6-Б кл.) проведена інтелектуальна гра «Моя країна - Україна» для учнів 4 –х класів, вчитель історії та правознавства (Цинковська М.О.) підготувала урочисту лінійку  «Соборність у наших душах», класними керівниками проведені тематичні виховні години, відбулась загальношкільна виставка літератури під гаслом «У боротьбі за незалежність», яку організувала бібліотекар школи Пирожок Л.В.

Хочеться ще раз наголосити, що єдність українців, незалежно від регіону їх проживання – на Заході чи Сході, на Півдні чи на Півночі або у Центрі України – це сила українців. Тільки коли ми об’єднані – ми можемо протистояти будь-якому ворогові: внутрішньому чи зовнішньому.

Переглядів: 117 | Додав: Алушта | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar