Головна » 2018 » Листопад » 8 » Halloween
14:53
Halloween

У кожної країни свої традиції. Скільки країн – стільки і звичаїв. 31 жовтня проходить одним з найважливіших свят, яке відзначають в англомовних країнах – “Переддень дня всіх святих”, або “Хеллоуїн”.

Хеллоуїн – одне з найдавніших свят у світі. У ньому переплелися кельтська традиція вшановування злих духів і християнська – поклоніння всім святим. Це одне з найбільш улюблених і веселих свят у США і Великобританії. Проте останнім часом стає популярним і в Україні.

Тому 25 жовтня для учнів 6-7 класів організовано конкурсно-розважальну програму. Всі діти були одягнені у тематичні костюми, актова зала прикрашена чудернацькими примарами. А символом свята були ліхтарі з гарбуза вирізані у вигляді людських голів. Ведучі свята (Білобловська В. та Устименко А.) провели багато незвичайних конкурсів. Найбільше учням сподобалися ігри: «Мумія», «Дикі танці», «Вправний стрілець», «Найкраща відьма». Наприкінці свята журі (педагог-організатор (Янголь Я.О.), Гуць Ю., Чугуєва А.(голова та заступник Козацької Ради) обрало дітей в таких номінаціях: «Кращий образ»(Горна К.(6-Б клас)), «Вдалий makeup» (Беспалий Р. (7-А)) та «Найактивніший вболівальник» (Шингирій М. (7-А клас)). Після конкурсів   організовано тематичну вечірку (дискотеку). Свято було дуже веселим та всім запам’яталося.

Учням 7-Б класу (Білобловській В., Дядечко Т.) велика подяка за проведення незвичайного свята.

Фотозвіт

Переглядів: 35 | Додав: Алушта | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar