Головна » 2016 » Листопад » 2 » Halloween 2016
15:42
Halloween 2016

28 жовтня відбулося свято  Хеллоувін  серед  учнів 8-11 класів. То ж  у школі в цей день було весело. Свято складалося з двох частин:

1 частина – конкурс «Найкраща відьма»;

2 частина – тематична вечірка.

У конкурсі брали участь: Сребранець Аліна (8-А), Гуменчук Володимир (8-Б), Нечваль Юлія (9), Барило Романна (10). Всі учасники були добре підготовлені. Місця розподілилися: І місце – Сребранець Аліна, Нечваль Юлія; ІІ місце – Гуменчук Володимир, ІІІ місце – Барило Романна.

Гості мали з’явитися у відповідному дрес-коді стосовно тематики вечірки. Найкраще костюмовані були нагороджені відповідними призами та грамотами. В номінації «Найкращий костюм» нагородили: Нестеренко Андрій (8-А), Сребранець Аліна (8-А).  Поза конкурсом була нагороджена маленька дівчинка, яка завітала на наше свято.

Для когось Хелловін – це можливість стати казковим чудернацьким створінням і повеселитися з друзями. А хтось вважає, що це – «диявольське святкування, яке не повинне з'являтись у лексиконі українців». Що ж, у кожного своя думка на цей рахунок. Звичайно, ми повинні перш за все  дотримуватись власних традицій, але потрібно поважати й інші культури. Інакше нам не стати частиною світової спільноти, до якої ми так прагнемо. А коли ми навчимося адекватно сприймати інші культури, зможемо поділитися зі світом і своїми звичаями та традиціями. Головне, щоб цей процес відбувався без упереджень та забобонів. 

Фотографії проведеного свята

Переглядів: 278 | Додав: Алушта | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar