Головна » 2018 » Травень » 30 » Інформація для населення
10:09
Інформація для населення

Управління Служби безпеки України в Чернігівській області інформує:

         У зв’язку із проведенням командно – штабних навчань з протидії терористичній та диверсійній загрозам в м. Ніжині Служба безпеки України закликає мешканців міста дотримуватися правил особистої безпеки та поводження з підозрілими предметами, вибухонебезпечними речовинами та інше.

         Всі дії, що здійснюються правоохоронним и органами в рамках навчань на території міста відбуваються у відповідності до вимог чинного законодавства.

         Просимо не панікувати, а також віднестись з розумінням до можливих тимчасових обмежувальних заходів правоохоронних органів, спрямованих на посилення безпеки, охорони громадського порядку, пропускного режиму на об’єктах терористичних посягань.

         У випадку виявлення підозрілих осіб, можливо причетних до диверсійно – розвідувальної діяльності, предметів, що можуть бути використані в якості зброї та камуфляжу при транспортуванні вибухових речовин та пристроїв, негайно повідомляйте на адресу чергових служб:

         Управління Служби безпеки України в Чернігівській області, тел. ном. (0462) 676 – 208;

         Головного управління національної поліції в Чернігівській області тел. ном. 102; (0462) 619 – 001, 619 – 002.

         Нагадуємо, що згідно з вимогами п.8 Постанови Кабінету Міністрів України від 18.02.2016р. № 92, з 12 серпня 2016року керівником Антитерористичного центру при СБУ України на території Чернігівської області встановлений рівень терористичної загрози – «ЖОВТИЙ» (за наявності достовірної/підтвердженої інформації про підготовку до вчинення терористичного акту).

     Зазначена постанова є відкритою, громадяни можуть ознайомитись із заходами, що вживаються суб’єктами боротьби  з тероризмом  відповідно до визначеного рівня терористичної загрози.

Штаб координаційної групи                                                                         антитерористичного центру УСБУ в                                                          Чернігівській області

Переглядів: 106 | Додав: Алушта | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar