Головна » 2018 » Жовтень » 4 » Міжнародний день людей похилого віку
14:46
Міжнародний день людей похилого віку

1 жовтня весь світ відзначає Міжнародний день людей похилого віку — свято, яке покликане звернути увагу всього людства на потреби старшого покоління. Повага до старших – одна з головних цінностей людської моралі.

Мета цього Дня – привернути увагу суспільства до проблем громадян похилого віку та створення належних умов соціального захисту пенсіонерів, інвалідів, одиноких непрацездатних громадян.

Довкола нас старіють люди. Це наші близькі, рідні, знайомі й незнайомі. Старенькі практично є у кожній родині. Для когось це мама чи тато, для іншого це бабуся чи дідусь, а комусь це може бути чоловік або дружина. Люди старіють постійно, завжди й усюди. А ми є спостерігачами й учасниками цього безперервного процесу.

До Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана у школі разом з Ніжинським Територіальним Центром соціального обслуговування проводилась благодійна акція «Милосердя і доброта- людства два крила». Учні 10 класу (класний керівник: Назаренко К.В. ) (Черевко А., Жуков В., Петрунек В., Стас, Тихонова В.) та педагог-організатор Янголь Я.О. відвідали пенсіонерів та ветеранів в їхніх оселях, привітали та роздали харчові набори зібрані власноруч.

Класовод Бездольна Л.Є. разом з малечею 2-А класу за допомогою вчителя музики Квоки О.А. підготували свято «Любим бабусям і дідусям многих добрих, щасливих літ». Школярі вкінці свята подарували вітальні листівки для своїх бабусь «Моя бабуся найкраща».

Представники Козацької Ради (Чугуєва А., Голод Б., Гуць Ю. (8-А)) для учнів ГПД підготували бесіду та сценку «Всі ми будемо старенькими».

Колектив 3-Б класу (класовод: Байбарак Н.І.) обговорювали оповідання В.О. Сухомлинського та як втілити  у життя проект «Піклування про стареньких».

Пам'ятаймо і надалі про свій борг перед ветеранами та людьми поважного віку. Робитимемо все, щоб вони щоденно відчували повагу й турботу, мали гідний рівень життя, не втрачали суспільної активності.

Переглядів: 82 | Додав: Алушта | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar