Головна » 2017 » Вересень » 22 » Міжнародний день миру
13:04
Міжнародний день миру

Кожного року в усіх куточках Землі 21 вересня відзначають Міжнародний день миру. Наша школа також приєдналася до Всеукраїнської освітньої кампанії «Голуб миру» під гаслом «Право народів на мир». Акцію організувало представництво ООН в Україні за сприяння Міністерства освіти і науки України у рамках відзначення Міжнародного Дня миру.

Цей День надає унікальну можливість дорослим передати розуміння значення миру дітям, щоб навчити їх принципам людяності, свободи, доброти та поваги до різних націй.

У школі було проведено майстер-класи по виготовленню об’ємних голубів. Через свою творчу роботу кожна дитина мала змогу втілити в життя своє бачення та розуміння надзвичайно важливого у наш час слова «мир». Учнівське самоврядування разом з малечою долучилися до акції «Подаруй голуба», дарувавши частинку мира зустрічним людям. З 18.09 по 22.09 в школі діяла загальношкільна виставка літератури «Хай буде мир на всій Землі!»

В рамках Міжнародного фестивалю «Lytavry 2017» 20.09.2017 гостинно зустріла почесних гостей: О.Кротюк та М.Морозенко.

Також у школі з 18.09 по 22.09.2017 року відбула традиційна акція «Діти – військовим », під час якої вихованці писали листи, малювали листівки , збирали консервацію для військових, які захищають нас у цей важкий час .

21.09.2017 року учні 7-Б класу разом з класним керівником Цинковською М.О. поклали квіти  загиблим біля пам’ятника  «Героям Небесної Сотні»

Усі заходи мали на меті донести до дітей важливість понять «мир» і «злагода», необхідність дотримання принципів гуманності, свободи, добра, поваги та толерантності.

Фотозвіт

Переглядів: 82 | Додав: Алушта | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar