Головна » 2017 » Травень » 18 » Навчально-польові збори
17:07
Навчально-польові збори

17 травня для учнів 11 класу  не пройшло даремно. Для хлопців на базі Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №17 проводилися навчально-польові збори. Юнаки  кидали гранати, бігали 100 та 1000метрів, швидко та вміло проходили смугу перешкод. Учні узагальнили всі здобуті вміння та навички на уроках Щербаня Олексія Яковича.

      Дівчата цього дня відвідали Ніжинську поліклініку залізничного вокзалу, де разом з учителем Андрущенко Людмилою Миколаївною під керівництвом старшої медичної сестри Алєксєєвої Світлани Петрівни  удосконалили свої навички у наданні першої домедичної допомоги. Учениці ще раз розглянули правильне накладання джгутів при різних видах кровотечі й практично закріпили свої вміння у накладанні пов’язок.

      А 18 травня дівчата на базі Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №15 закріпили знання у проведенні серцево-легеневої реанімації та накладанні пов’язок при незначних кровотечах.

      Слід зазначити, що  всі знання, здобуті у ході цих заходів, є корисними, адже при нагоді кожен з нас  зуміє врятувати  людське життя.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 78 | Додав: Алушта | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar