Головна » 2018 » Вересень » 21 » Тиждень миру
14:51
Тиждень миру

З 17.09-21.09.2018 року у Ніжинський ЗОШ І-ІІІ ст. №9 відбувся тиждень Миру під гаслом: «У світі мир – основа із основ і символ миру – білосніжна пташка!»

Цей День надає унікальну можливість дорослим передати розуміння значення миру дітям, щоб навчити їх принципам людяності, свободи, доброти та поваги до різних націй.

У фойє школи організовано вернісаж творчих робіт «Мир дітям планети Земля» для 5-8 класів. У школі було проведено майстер-класи по виготовленню об’ємних голубів. Через свою творчу роботу кожна дитина мала змогу втілити в життя своє бачення та розуміння надзвичайно важливого у наш час слова «мир». Представниками  Козацької Ради (Капінос В. (8-Б), Вовк І.(8-Б),Костенко Д.(5-Б), Кузьменко А.(5-Б) для» разом з учнями 4-Б класу (Класовод (Коршок Г.М.) долучилися до акції «Подаруй голуба», дарувавши частинку мира зустрічним людям. Разом з малечею 3-А класу та учнівським самоврядуванням було виготовлене колективне панно «Ми – за мир!».

21.09.2017 року учні школи (Капінос В. , Саприкіна К., Вовк І.(8-Б), Чугуєва А., Гуць Ю.(8-А), Білобловська В., Саврєєва Є. (7-Б), Бисько Д.(6-А) разом з з педагогм-організатором Янголь Я.О.поклали квіти загиблим біля пам’ятника «Героям Небесної Сотні».

Також учні 6-А – Татаренко Д., Татаренко Б., Пащенко Святослав ( класовод: Кудіна Л.А.) та 6-Б – Федірко Д, Долга К., Дем’яненко А., Литвинець С., Некрасова А., Старицька Д. (класовод: Кононець Ю.Є)  завітали на загальноміську акцію  «Разом заради миру: повага, безпека і гідність для всіх!», яка проходила на базі опорної школи з військово-патріотичного виховання – Ніжинської гімназії № 3.

У рамках тижня Миру відбулись заходи Щодо визначення 75-річниці вигнання нацистських окупантів з Чернігівщини та Дня Партизанської слави:

  • Поетичний вечір пам’яті «Війна, ти стільки знищила і зруйнувала»(Кононець Ю.Є., 6-Б клас);
  • Перегляд і обговорення учнівських конференцій «Герої, які боронили нашу землю» (Мохір В.В., 7-А клас)
  • Учнівська конференція. Мужність і відвага крізь покоління (учителі історії: Цинковська М.О., Андрущенко Л.М.)
  • Акція «Героїв не забувають». Покладання квітів до обеліска Слави (Класоводи 2-4 кл.)

Усі заходи мали на меті донести до дітей важливість понять «мир» і «злагода», необхідність дотримання принципів гуманності, свободи, добра, поваги та толерантності.

 

Фотозвіт

Переглядів: 72 | Додав: Алушта | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar