Головна » 2018 » Березень » 12 » Тиждень народознавства
14:44
Тиждень народознавства

Сьогодні ми повертаємося до забутого, відроджуючи, пробуджуючи до життя національні традиції, національний дух нашого народу. Починати цю роботу необхідно з раннього віку в сім’ї, у дошкільному закладі, у школі.

Хто не знає свого минулого - не вартий майбутнього

 Максим Рильський

Зберегти та примножити традиції нашого народу, формувати у вихованців уміння свято зберігати сторінки історії свого краю, виховання любові до отчої землі, до рідного народу, до материнської пісні та народної культури – такою була мета Тижня народознавства, який пройшов у Ніжинській загальноосвітній школі І-ІІІ ст.№9 з 26.02 по 02.03.2018 року.

У рамках тижня були проведені такі заходи:

  • 26.02.18 року учнями 8-Б класу (Бережняк О., Андрущенко О.) для школярів 5-А класу (Класний керівник: Кудіна Л.А.) була проведена азбука народної мудрості «Народознавча веселка», на якій діти пригадали народні звичаї, обряди, прислів’я.
  • Учнівським самоврядуванням (Білобловська В., Падалко М., Дядечко Т.(6-Б клас), (Прокопенко В., Мамай А., Самойленко В. (6-А клас) та ученицею 8-Б класу Бондарева Ю. організовано гру - квест «Україна різноманітна. Вітаємо у світі народних ремесл» для ГПД. Малеча проходила 7 станцій, демонструючи свої вміння й знання народних звичаїв та обрядів, любов до Батьківщини.
  • Учителем Залозною О.В. для учнів 1-х класів організовано захід «Ігри з бабусиної скрині». Школярі розширили уявлення про історію Батьківщини, багату народознавчу спадщину, народними звичаями та обрядами через ігри.
  • У п’ятницю  для учнів 3-А класу класоводом Самоткан О.М. проведено свято «Наша Батьківщина – Україна». Діти розповідали вірші, співали пісні про Україну. Школярі мали змогу ще раз переконатися, що у рідному краї – серце співає. 
  • З 26.02. по 02.03.2018 року оформлена виставка світлин «Наш рідний край – Чернігівщина»

Фотозвіт ​​​​​​​

Переглядів: 154 | Додав: Алушта | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar