Головна » 2018 » Березень » 23 » Тиждень профілактики правопорушень
15:03
Тиждень профілактики правопорушень

З 19.03.18 по 23.03.18 року в школі проведено тиждень профілактики правопорушень з метою формування правової освіти учнів відбулись такі заходи:

  • Членами правового клубу «Підліток» (Нечваль Ю., Регеша М. (10 клас)) підготовлено для 7-х класів усний журнал «Знай свої права, виконуй обов’язки» та організовано бесіду для учнів 8-Б класу «Юридична відповідальність неповнолітніх». На цих заходах учні ознайомились із основними положеннями, які визначені Конвенцією ООН про права дитини, розглянули інші нормативно правові акти та їх основні положення, що стосуються захисту прав дітей в Україні, насамперед Закону України «Про охорону дитинства». Також учням розповіли про основні обов’язки та повідомили про те, що у разі їх невиконання наступає юридична відповідальність.
  • 21 березня на День самоврядування Барило Р.(11 кл.), яка виконувала обов’язки педагога-організатора провела гру-подорож «Подорож казкових героїв у країну Права» для учнів 3-А класу. Малеча подорожувала 3-ма станціями, на яких розглядали різні ситуації з улюблених казок, захищали права казкових героїв та осуджували тих, які не виконували своїх обов’язків.
  • На шкільному сайті школи розміщений інформаційний вісник «Правовий порадник», де учні, батьки та вчителі могли ознайомитися зі своїми правами  та обовязками.
Переглядів: 147 | Додав: Алушта | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar