Головна » 2020 » Червень » 15 » Тренування з цивільного захисту
15:16
Тренування з цивільного захисту

У закладі 4 червня 2020 року проведені об’єктові тренування (навчання) з цивільного захисту.

Відповідно до плану навчань здійснена евакуація працівників школи за легендою «Пожежа в школі», вчителі та техпрацівники школи ознайомилися з нормативними документами Міністерства освіти України, області, міста з питань ЦЗ.

  Вчителем предмету  «Захист Вітчизни» Сапегіним М.І. проведено практичне заняття з відпрацювання дій працівників школи під час пожежі,  використання найпростіших засобів захисту органів дихання та шкіри, заняття із засобами протипожежного захисту та пожежогасіння.

Медична сестра травматологічного відділення Ніжинської центральної лікарні ім. М. Галицького Гаращенко Н.І. провела практичне заняття з надання першої медичної допомоги під час отруєнь, опіків, травм різного роду. Працівники школи відновили свої знання з виконання штучного дихання, масажу серця та інш.

Вчитель «Захисту Вітчизни» Андрущенко Л.М. ознайомила присутніх з ситуацією захворюваності на коронавірус COVID-19 та заходами профілактики даної пандемії.

Підведено підсумки проведення об’єктових тренувань з керівним складом ЦЗ, колективом  школи та доведено завдань щодо питань з охорони життя та здоров’я учасників навчально-виховного процесу у новому навчальному році.

Переглядів: 33 | Додав: Алушта | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar