Головна » 2018 » Березень » 16 » Зі святом Весни
14:32
Зі святом Весни

З першими теплими подихами весни приходить до нас жіноче свято – 8 Березня! Цей день знаменує ніжність і красу, тепло й добробут, любов і ласку. Адже все найсвітліше та найпрекрасніше в нашому житті пов’язують передусім з жінками.

Цікаво, тепло, весело і піднесено відбулося свято у нашій школі. Учні (Калюжна Д., Регеша М., Нечваль Ю.(10 кл.), Гуменчук В., Кривицька Д. (9-Б кл.), Сребранець А. (9-А кл.), Скрипець В.(8-А кл.), Герасименко А.(8-Б кл.), Капленко Н. (11 кл.) та малеча з 2- А та 2-Б класу разом з вчителями (Євтух Л.С., Квока О.А.) та педагогогом-організатором Янголь Я.О. підготували святковий концерт, слова-вітання. Діти демонстрували різні сценки та  пісні, які радували глядачів.

За декорації та оформлення свята дякуємо учням 7 Б класу, 4 -А кл., 6-Б класу (Устименко А., Падалка М., Білобловська В., Дядечко Т., Капленко Л., Нечваль І.), 9-Б класу (Кривицька Д., Павлова С.), 5-Б класу (Мойсеєнко А., Бисько І., Старицька Д., Долга К., Кузьменко С.,Федоренко В) та окрема подяка ученицям 8-Б класу — Андрущенко О. та Кононець К.

Вчителі подякували учням за підготовлену концертну програму. Жіноче свято подарувало кожній жінці і дівчині іскорку тепла, любові та поваги.

 

Переглядів: 118 | Додав: Алушта | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar